O firmie

Witamy serdecznie na stronie internetowej MED INVESTEMENT GROUP. Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie i będziemy mogli Państwu towarzyszyć, doradzać i pomagać w projektach inwestycyjnych. Mamy również nadzieję, że nasza oferta w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

Firma Med Investment Group zajmuje się prowadzeniem, doradztwem, realizacją i zarządzaniem projektami inwestycyjnymi. Naszym celem jest wyszukiwanie i współpraca z Partnerami strategicznymi, którym proponujemy realizacje projektów, najczęściej związanych z rynkiem nieruchomości, od momentu pomysłu lub koncepcji do zakończenia realizacji budowlanej.

Proponujemy Państwu współpracę jako partner realizujący inwestycje lub jako inwestor zastępczy ponosząc udział zarówno w zyskach jak i stratach realizowanego projektu. Nasza działalność w dużej mierze skupiona jest na realizacji prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy.

Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w branży dewelopersko budowlanej. Działamy na wielu płaszczyznach związanych z rynkiem nieruchomości zapewniając pełną obsługę deweloperską naszych klientów, których oceny są dla nas decydujące.

Obecnie rozpoczęliśmy realizację inwestycji przebudowy i dostosowania trzy piętrowego budynku do celów mieszkalnych w Miasteczku Śląskim. Planujemy tam budowę 61 mieszkań o powierzchni od 30 do 70 m2 z balkonami.